Jankees Blok

Jankees Blok


★ 12 november 1954✝︎ Rosmalen, 1 april 2020

Er branden 210 kaarsen

Tot ons grote verdriet is na een ongelijke strijd en een kortdurend ziekbed Jankees in familiekring overleden.

Vorig jaar augustus werd voor het eerst kanker bij hem geconstateerd. Hoewel het in het begin redelijk goed te behandelen leek, haalde de realiteit ons in. Begin oktober bleek het uitgezaaid naar de hersenen. Er zijn nog diverse behandelingen gegeven, die alle hielpen, maar helaas alleen kortstondig. Agressief als het was, werd halverwege maart wederom geconstateerd dat de lymfomen toegenomen waren. De strijd was te ongelijk.

Afgelopen jaar heeft in het teken gestaan van de behandeling in het UMC Utrecht en verblijf in Rosmalen en Ouddorp. Jankees was telkens optimistisch en zette zich 100% in voor de genezing. Maar hij was ook een realist.

Vorige week constateerde hij toen de arts meedeelde dat de vooruitzichten slecht waren: 'verdrietig maar onvermijdelijk'.

Wij hebben veel bewondering en respect voor de wijze hoe hij deze weg is ingegaan. Dat nemen wij mee in onze herinnering. Met het gezin hebben wij met hem een bijzonder dierbare tijd achter de rug. 'Verdrietig maar onvermijdelijk'.

Wij vinden het fijn als u uw persoonlijke herinnering aan Jankees achterlaat op deze site.

Door de huidige omstandigheden is de herdenkingsbijeenkomst op een later moment. Indien u daaraan wil deelnemen, verzoeken wij u ook uw E-mailadres en postadres achter te laten onder uw condoleance. Zo kunnen wij u te zijner tijd benaderen. Uw gegevens maken we uiteraard niet openbaar.

Alvast heel hartelijk dank voor uw reactie.

Dorine
Sebastiaan
Benjamino
Floris-Jan

Reacties


Meest recent

Nog geen reacties geplaatst

De Memori van Jankees delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Jankees ook hebben gekend.

Monument Rosmalen

Jankees is verbonden aan de gedenkpagina van

Rosmalen

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Rosmalen. Iedereen die Jankees (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Jankees

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer