Johanna van Beest - Tindal

Johanna van Beest - Tindal


★ 28 juli 1943✝︎ Rotterdam, 18 maart 2021

Er branden 34 kaarsen

Dit is een algemene kennisgeving om u op de hoogte te brengen van dit verlies. U kunt dit bericht delen met andere bekenden. Naast informatie rondom het afscheid kunt u hier ook zelf reageren. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.

Reacties


Meest recent

Gecondoleerd
Ik wens jullie veel sterkte, kracht en steun toe.

Liefs Micky (Buva)😘

Micky

22 maart 2021

Dat ik je mis

Lieve mam,

...

Ronald

21 maart 2021

Openingsnummer

Ronald

20 maart 2021

De Memori van Johanna delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Johanna ook hebben gekend.

Monument Rotterdam

Johanna is verbonden aan de gedenkpagina van

Rotterdam

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Rotterdam. Iedereen die Johanna (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Johanna

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer