Wil de Been-den Elzen

Wil de Been-den Elzen


★ 18 maart 1935✝︎ Roosendaal, 28 oktober 2021

Er branden 54 kaarsen

Dit is een algemene kennisgeving om u op de hoogte te brengen van dit verlies. U kunt dit bericht delen met andere bekenden. Naast informatie rondom het afscheid kunt u hier ook zelf reageren. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.

Reacties


Meest recent

Aan de familie Den Elzen

Sterkte met het verwerken van het overlijden van Wil.
Hartelijke groet,
Joyce en Jacques

Jacques

4 november 2021

Lieve groet

Lieve broers en zussen, Karina, Ben, Jacques, Joyce, Tara en Bas
Gecondoleerd met het overlijden van Wil. Helaas kon ik er niet b...

Saskia

4 november 2021

De Memori van Wil delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Wil ook hebben gekend.

Monument Roosendaal

Wil is verbonden aan de gedenkpagina van

Roosendaal

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Roosendaal. Iedereen die Wil (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Wil

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer