Lies Cino-Alkema

Lies Cino-Alkema


★ 28 januari 1929✝︎ Nootdorp, 6 mei 2020

Er branden 36 kaarsen

Dit is een algemene kennisgeving om u op de hoogte te brengen van dit verlies. U kunt dit bericht delen met andere bekenden. Naast informatie rondom het afscheid kunt u hier ook zelf reageren. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.

Reacties


Meest recent

Comment image

Zo kort geleden

Lieve Els en Bart,

Onlangs mocht ik het krasse trio Klaas , Duurd en Lies persoonlijk aansporen vooral nog een tijdje vol te...

Ynze

15 mei 2020

Comment image

Ynze

15 mei 2020

De Memori van Lies delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Lies ook hebben gekend.

Monument Nootdorp

Lies is verbonden aan de gedenkpagina van

Nootdorp

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Nootdorp. Iedereen die Lies (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Lies

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer