
Jurriaan Lampe
★ 4 augustus 1960 - ✝︎ Nijmegen, 31 augustus 2019
Er branden 1 kaarsen
Enorm verdrietig en verslagen zullen wij afscheid moeten nemen van een prachtig mens en levensgenieter. Jur laat bij veel mensen een enorme leegte achter. Wij zouden het fijn vinden om zoveel mogelijk herinneringen te verzamelen en te bewaren. Een foto, anekdote of persoonlijke tekst; elke reactie is waardevol, waarvoor onze hartelijke dank.
️
Reacties
Meest recent
Nog geen reacties geplaatst
De Memori van Jurriaan delen
Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Jurriaan ook hebben gekend.

Jurriaan is verbonden aan de gedenkpagina van
Nijmegen
Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Nijmegen. Iedereen die Jurriaan (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Een beetje houvast
Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.
Lees meer