Leen Roos

Leen Roos


★ 26 oktober 1943✝︎ Leidschendam, 15 september 2022

Er branden 2 kaarsen

We zouden het heel fijn vinden als je een herinnering of foto van Leen met ons wilt delen. Mocht het alleen voor ons bedoeld zijn, dan kun je dat aanvinken .
Alvast hartelijk dank en veel liefs,
Rita en de kinderen

Reacties


Meest recent

Comment image

Buurman Leen voorop.

Lieve Rita en familie,
Deze foto kwam ik nog tegen. Gemaakt vanuit het oude huis op de plek waar we nu wonen. Voorop in d...

Tineke

22 september 2022

Condoleance Leen

Lieve Rita en kinderen,
Vanuit Frankrijk condoleren wij jullie met het overlijden van Leen. Wij wensen jullie veel sterkte bi...

Fred en Edith

22 september 2022

Een bijzonder 'Roos'

Deze bijzondere 'Rose' zal nooit vervagen in ons hart.
Veel liefs lieve familie
Marty, Régine, kinderen en kleinkinderen

Marty & Regine

22 september 2022

Hart van goud

Wij zullen zijn mooie verhalen, vriendelijke lach en gouden hart enorm gaan missen. Met het diepste respect.
Maarten, Nini, Vitó...

Maarten

20 september 2022

Comment image

Wij gaan een vaste waarde missen

Wat hebben jullie Leen, tot het allerlaatst formidabel gesteund.

...

Daan

17 september 2022

De Memori van Leen delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Leen ook hebben gekend.

Monument Leidschendam

Leen is verbonden aan de gedenkpagina van

Leidschendam

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Leidschendam. Iedereen die Leen (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Leen

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer