Gerritje Venhuizen - Kroeze


★ 15 november 1934✝︎ IJsselmuiden, 26 november 2021

Er branden 18 kaarsen

Dit is een algemene kennisgeving om u op de hoogte te brengen van dit verlies. U kunt dit bericht delen met andere bekenden. Naast informatie rondom het afscheid kunt u hier ook zelf reageren. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.

Reacties


Meest recent

Gecondoleerd

Hallo familie Venhuizen,

Hierbij wil ik jullie condoleren bij het heengaan van ma. Zelf vond ik troost bij het heengaan van mij...

Jan

2 december 2021

Condolences

Dear oom Wim and family,
Our sincere and heartfelt condolences with the passing away of your dear and loving wife, mum, Oma and ou...

Anne

2 december 2021

Dag Wim, en kinderen
Allereerst wil ik jullie van harte mijn meeleven betuigen bij het overlijden van Gerda vrouw en moeder.
Er kwamen bij mij heel ...

Tineke

1 december 2021

Beste oom Wim en verdere familie,
Van harte deelneming met het overlijden van uw vrouw en jullie moeder. Dat onze Hemelse Vader u mag troosten met di...

Hans

30 november 2021

Condoleance

Beste Wim en familie,
Van harte gecondoleerd met het verlies van Greetje moeder.
Goede herinneringen aan de periode in Krimpen aa...

Cor en Siebine

30 november 2021

De Memori van Gerritje delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Gerritje ook hebben gekend.

Monument IJsselmuiden

Gerritje is verbonden aan de gedenkpagina van

IJsselmuiden

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van IJsselmuiden. Iedereen die Gerritje (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Gerritje

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer