Jan Bootsma

Jan Bootsma


★ 12 februari 1938✝︎ Geldrop, 12 augustus 2021

Er branden 15 kaarsen

De afscheidsceremonie van Jan vindt plaats op woensdag 18 augustus om 14.45 uur. Via deze herdenkingspagina is het mogelijk de de ceremonie online te volgen.
Ook kunt u hier een bericht plaatsen. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.

Reacties


Meest recent

Troost

Een goed mens is heen gegaan.
Hopelijk brengt de tijd straks wat rust in jullie gedachten en kunnen mooie herinneringen de pijn van het...

Willy en Trees

18 augustus 2021

Veel sterkte

Alle nabestaanden heel veel sterkte toegewenst!

Wernher

18 augustus 2021

De Memori van Jan delen


Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Jan ook hebben gekend.

Monument Geldrop

Jan is verbonden aan de gedenkpagina van

Geldrop

Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Geldrop. Iedereen die Jan (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Foto van Jan

Een beetje houvast

Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.

Lees meer