
Jan (Johan) Roubos
Er branden 73 kaarsen
We hebben hem herinnerd met muziek waarvan wij weten dat belangrijk voor hem was, daarom voor ons een waardevol afscheid.
De reden dat wij dat in besloten kring hebben gedaan is een persoonlijke keuze en hopen dat het door een ieder gerespecteerd word.
Mocht er voor mensen behoefte voor condoleren zijn kan dat op deze pagina,
Namens mijn moeder en ons bedankt hiervoor, ook Gerrit de Vries van de Jelsumerhof bedankt voor de goede verzorging.
Reacties
Meest recent
Gerard en Elly
12 december 2020
condeolance
Gecondoleerd met het verlies van Jan ,man ,vader en opa.
Voor nu en later ....heel veel sterkte ...
Joeky
10 december 2020
Rust zacht Jan
Deze plaat doet me nog altijd aan jou denken .
...
Berto
10 december 2020
Lieve Pa
Leuk dat ik je heb mogen leren kennen.
Je was als een pa voor mi.jAltíjd lief en bezorgd.... We gaan je missen..
Waar je nu ook be...
annemarie
9 december 2020
Gecondoleerd
Heel veel sterkte met het verlies van jullie man , (schoon)vader en opa
Anja
9 december 2020
De Memori van Jan (Johan) delen
Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Jan (Johan) ook hebben gekend.

Jan (Johan) is verbonden aan de gedenkpagina van
Leeuwarden
Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Leeuwarden. Iedereen die Jan (Johan) (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Een beetje houvast
Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.
Lees meer
condoleance
Heel veel kracht en sterkte toegewenst voor familie en vrienden .