
Els Smit-Elzen
★ 12 november 1947 - ✝︎ Stadskanaal, 10 mei 2021
Er branden 31 kaarsen
We zijn erg verdrietig door het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma. Vanwege de corona-maatregelen zijn we niet in staat om iedereen uit te nodigen voor de uitvaart, vandaar dat we dit online platform hebben gecreëerd om in contact te komen met elkaar. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.
️
Reacties
Meest recent
Albert
14 mei 2021
De Memori van Els delen
Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Els ook hebben gekend.

Els is verbonden aan de gedenkpagina van
Stadskanaal
Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Stadskanaal. Iedereen die Els (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Een beetje houvast
Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.
Lees meer
Overlijden Els
Beste Bert en kinderen Smit,
Hierbij willen we jullie condoleren met het overlijden van jullie moeder en je vrouw Els.
We wens...