Overlijdensbericht en herinneringsplaats van

Tijs van den Anker

27-05-197913-11-2007
      Het liefste van het liefste
      Van wat er kan bestaan
      Heb ik in jou gevonden
      Ik laat dat nooit meer gaan

      Voeg uw reactie of herinnering toe met:

      Tips over condoleren of herinneringen delen?

      • Humor en liefde
        reactie 8   |   niet OK
        We denken direct aan de enorme gevatheid en droge humor van Tijs. Het spelen met de katten met een laserpen, zijn schildpadden en zijn liefde voor Geke.

        Floris en Marenne - Amersfoort
        13 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Liefde sterft niet maar blijft bloeien.
        reactie 7   |   niet OK
        Ik vond deze spreuk.

        Het is wat het is en toch is het niet wat het had moeten zijn.

        Veel te kort heb ik je mogen meemaken.
        Iets wat ik heel jammer vind omdat ik wel in de gaten had dat je een fijn en vriendelijk mens was met een geweldige droge humor.
        Ondanks dat ik je kort heb mogen meemaken heb ook ik leuke herinneringen aan jou.

        Marijke - HOOGLAND
        12 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Op toneelkamp - Mirakel!
        reactie 6   |   niet OK

        Op theaterschool Mirakel leerden wij elkaar kennen. Op het eerste theaterkamp sliepen we op 1 zaal met alle matrassen tegen elkaar. Jij mocht bij Annabel samen in de slaapzak, want je was zo 'schattig'. Een wolf in schaapskleren ha, ha. Het laatste jaar toneelkamp had ik er eigenlijk geen zin in, maar omdat jij ging, ben ik ook gegaan. Samen zetten we de toon in ons groepje, waarvan we de leiding volledig overnamen. We waren de komische noot van de eindvoorstelling. Jouw droge humor deed het altijd goed. (Guido)


        Guido - Amsterdam
        12 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Vakantie in Lloret de Mar
        reactie 5   |   niet OK

        Het is de eerste en enige keer dat ik een bungeejumpen heb gedaan. Vooraf nog relaxed - en dat blijkt nu de enige foto te zijn, waar we samen op staan. We gingen bij mijn broer Emiel op bezoek in Cafe Ole, en deden een excursie naar Barcelona. We sliepen in een klein hotel, zonder airco en steenharde bedden. We hebben nooit het ontbijt gehaald en werden standaard rond een uurtje of 14:00 wakker. Dan naar het strand, eten, en weer uit. Top vakantie! (Guido)


        Guido - Amsterdam
        11 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Team Spirit
        reactie 4   |   niet OK

        Man man man, wat gaat de tijd snel. Mijn gedachte gaan even terug naar rond 2006. Hier maakte Tijs deel uit van een zeer hecht team. We waren veel in het buitenland waardoor je elkaar nog beter leerde kennen. Volop in het leven het een flinke doses droge humor. Het woord "vliegschaamte" bestond toen nog niet. Cheers maat


        Koen - Amsterdam
        7 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Tijs, je hebt nog altijd een speciaal plekje in mijn hart
        reactie 3   |   niet OK

        Mijn gedachte gaan even terug naar 15 jaar geleden. Het moet ergens in de zomer van 2007 zijn geweest. Op een mooie dag besluiten we met z'n vieren, Geke, jij, Ger en ik, een pizza te gaan eten in de binnenstad van Amersfoort. Ik was halverwege mijn zwangerschap en had forse bekkeninstabiliteit. Normaal lopen lukte niet meer. Ik leek meer op een waggelende pinguïn. Door de smalle straatjes van Amersfoort liep jij achter mij en op dat moment kreeg ik van jou de toepasselijke bijnaam, Happy Feet. Wat hebben we erom gelachen en nog steeds!!

        Herinneringen ophalen aan jou zorgt voor een lach en een traan. Helaas heb je Fynn nooit mogen ontmoeten want 8 weken voor mijn bevalling sloeg het noodlot toe. Ik denk nog wel eens terug, en aan hoe het had kunnen zijn. Nog steeds na al die tijd zo onwerkelijk.

        'Soms hoef je maar één moment te delen
        Om het een leven lang af te spelen'





        Simone - Amersfoort
        7 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Tijs, maatje
        reactie 2   |   niet OK

        Samen aan het roeien, teambuilding van BUV op de MEA.

        Tijs, we waren echt maatjes! Samen de hele wereld over, creatief zijn in het buitenland en ongekend veel lol gemaakt. Om 08:00 's morgens bier drinken in de taxi van Nairobi airport naar het hotel, we wisten amper wat voor tijd het was na lange reizen. We pakten gewoon het moment en daar genoten we van.
        We hadden altijd mooie gesprekken waar van alles en nog wat in besproken werd. We hadden immers de tijd als we op pad waren. Ik kende je familie niet maar toch kende ik ze wel toen ik ze voor eerst zag. Dat geeft denk ik wel aan hoe onze band was.

        Je loopt altijd met me mee en je wordt gemist fijne vent.

        Ellen



        Ellen - Grootebroek
        7 november 2022

        Deel deze pagina:

      • Hij was…hij is
        reactie 1   |   niet OK

        O Tijs,
        in een flikkering van licht,
        Weerkaatsend in het bruine water,
        zie ik even zijn gezicht
        zich haasten
        woorden komen later..
        Te snel, ongrijpbaar
        voor mijn natte ogen
        die verlangend zoeken
        naar een woordeloos bericht.

        Zo als de novemberwind
        strijkt
        langs mijn koude huid,
        ik een teken vind
        die reiken naar de nabijheid
        van mijn dode kind
        Onvoorstelbaar
        voor mijn geloven.
        Vervlecht
        de leegte, het dierbare,
        waar de stroom van stilte wint.


        Marianne - Leusden
        4 november 2022

        Deel deze pagina:

      Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt

      Plaats een reactie

      Inspiratie nodig voor uw reactie?


      De mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.


      Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?


      Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
      Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.