Tips over condoleren of herinneringen delen?
Ongeveer 4 of 5 jaar geleden of nog langer misschien nam ik contact op met mw. Langenberg. Ik stelde ik me voor en zei dat ik de schoonzoon was van mw. de Haas, haar vroegere buurvrouw uit Naarden waar ze regelmatig heel fijn contact mee heeft gehad. Ik vroeg of ik iets voor kon doen. Ze wilde wel een paar dingen van de markt. Kip en kaas van Gerrit….haar oude kaasboer en soms ook wat fruit of iets anders. Dit heb ik zo een paar jaar voor haar gedaan. Dan bracht ik het langs op donderdagochtend, ik moest ook voor mijzelf naar de markt, legde alles op de aanrecht in de keuken en bergde ze het daarna zelf later op. Toen heb ik zo genoten van mw. Langenberg. Ze was altijd heel erg charmant en zag er altijd uit als door een ringetje te halen. Ook hadden we altijd heel erg leuke gesprekken. En ik moest ook altijd lachen met haar. Ze was zo vrolijk met mooie verhalen over haar ouders, over Suriname, over het leven daar, de familie en de kinderen. Haar werk, Naarden en over alles wat zo te pas kwam. Zoals ook op de foto te zien is, zat ze altijd keurig rechtop vlakbij de tv. Ook wanneer ik haar in Bussum tegenkwam, dan was er altijd een leuk gesprek.
Ik heb de foto's van Sybils' ouders opa James Slengard en van oma Mariam Slengard als aandenken toegevoegd.
Het dankgedicht heeft Sybil met haar zus Joyce gedeeld en dit gedicht heeft een belangrijke betekenis in hun leven gehad. Tante Sybil en oom Ap kwamen vaak op bezoek bij ons in Suriname en later in Amsterdam met hun gezin.
Tante Sybil was bijzonder en ik had een bijzondere band met haar. Ik kwam haar wel eens tegen in Amsterdam centrum als wij beiden van ons werk naar huis gingen. Het was leuk om elkaar in de menigte te herkennen. Wij waren ook altijd welkom in hun gezellige huis in Naarden. Gelukkig heb ik tant Sybil in de laatste jaren nog een paar keer kunnen bezoeken in Naarderheem samen met Jerome en met mijn moeder.
Ik wens Marjan, Ap en de directe familie heel veel sterkte toe met het verlies.
Een warme groet van Joyce, Marjorie, Chermaine.
Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt
Plaats een reactieDe mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.
Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?
Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.
Zo worden meer mensen geïnformeerd en kunnen er tevens meer reacties en herinneringen worden verzameld.