Tips over condoleren of herinneringen delen?
Lieverd , wat een prachtig afscheid . Mooie foto’s en liefdevol gesproken door jouw dierbaren. Zo lief , bijzonder , positief en sterk hoe jij in het leven stond .
Wetende wat er ging komen . Kleurrijk met prachtige losse bloemen als één geheel op jouw mooie mand . Muziek zo passend bij jou .
Dit is een bijzondere foto van een deel van de nichtjes en neefjes bij onze lieve Oma .
Want zo vaak waren wij niet allemaal bij elkaar.
Ik koester die momenten en weet dat jullie allemaal een speciaal plekje in ons hart hebben . Geef je lieve mama en zus een dikke knuffel van ons . En wie weet zie je onze lieve opa en oma ook.
Dikke kus van ons uit Zandvoort 💋❤️
We hebben elkaar leren kennen op bouwspeeltuin de Watertoren in Utecht Overvecht waar we vrijwilligerswerk deden. Ik weet niet meer precies hoe oud we waren. We hielpen daar bij de activiteiten die voor de kinderen georganiseerd werden en bij het onderhoud. Op de nabijgelegen kinderboerderij stonden pony Florianda en ezel Jessica. Beide gek van paarden hebben we de stoute schoenen aangetrokken en gevraagd of we ze mochten verzorgen. Dat was het begin van heel veel mooie jaren samen met de paarden. We zijn ook menigmaal samen naar paarden evenementen geweest. Op een gegeven moment verhuisde ik naar Gouda en later naar Almere en is onze vriendschap verwaterd. Je bent altijd in mijn herinneringen gebleven en ook je vader, moeder en zussen. Die ik allemaal heb mogen kennen. Lieve Selma, je hebt de rust verdiend die je nu hebt. Veel liefs van Angelique
Lieve Selma, voor mij was je zo een ongelofelijke lieve leuke nicht. Toen ik opgroeide was je mijn kleine nichtje die vol bewondering naar mijn verhalen en muziek die ik draaide luisterde. Toen ik een gezin kreeg was je zo betrokken bij mijn kinderen en bij Marlon. Je was vaak bij ons en we genoten heel erg van je gezelligheid en liefde. Je hield van de Surinaamse cultuur en het eten. Je groeide op tot een hele mooie slimme liefdevolle vrouw met aandacht voor iedereen die op je pad kwam, waar ik naar opkeek, zo liefdevol en krachtig. Zelfs toen je ziek werd was je er altijd voor mij en voor iedereen . Ik zal je nooit vergeten Sellie , hou van jou ! ❤️💜🙏💫
Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt
Plaats een reactieDe mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.
Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?
Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.
Zo worden meer mensen geïnformeerd en kunnen er tevens meer reacties en herinneringen worden verzameld.