Tips over condoleren of herinneringen delen?
Ik ging al heel jong logeren bij tante Gre, dan ging ik met oma mee. We deden vaak leuke dingen zoals pannenkoekjes bakken op een heel klein fornuisje. Of als het warm weer was dan zaten we buiten in de teil.
Later gingen we zwemmen in het zwembad of soms naar de Vijf Sluizen in Vlaardingen. We gingen ook naar Jeugdland in Ahoy.
Het was altijd gezellig.
We zijn ook nog met elkaar op vakantie geweest naar Burgh-Haamstede. Op de fiets en met de boot.
Toen Dirk en ik gingen verhuizen naar de Oudendijk, hebben tante Gre en oom Piet ook nog geholpen.
Als bedankje voor alle helpers zijn we gaan bowlen en steengrillen. Tante Gre had toen een gedicht waarbij we bij iedere zin wat geld kregen. Dus wij dachten: dat is aardig. Maar toen het gedicht verder ging moesten we het ook weer teruggeven.
Zo had ze als er iets te vieren was altijd wel iets.
Ik heb mooie herinneringen aan haar.
Bep
Deze twee vriendinnen hebben lief en leed gedeeld, vorig jaar eerst Corrie en nu ook Gre het aardse leven voor het hemelse leven verruild hebben.
Blijft het voor ons als kinderen een mooie herinnering.
Ik wens Leo, Arja en Gerard en de rest van de familie heel veel sterkte met verlies. 🥰
Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt
Plaats een reactieDe mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.
Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?
Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.
Zo worden meer mensen geïnformeerd en kunnen er tevens meer reacties en herinneringen worden verzameld.